פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   זה נגמר בבכי: צפו בביצוע הגמר המרגש של קובי מרימי

   נציג ישראל לאירוויזיון קובי מרימי סיים את שירו Home ולא הצליח לעצור את הדמעות. מרימי אחרי הביצוע: "לא יכולתי שלא להרגיש את האנרגיה המדהימה שלכם. תודה גם לכל מי שצפה בבית. אני שמח מאוד על הביצוע ועל זה שייצגתי את ישראל בכבוד". צפו בביצוע המצמרר

   נציג ישראל לאירוויזיון 2019 קובי מרימי לא הצליח להכיל את ההתרגשות האדירה שאחזה בו ופרץ בבכי בסוף שירו Home. מרימי, 27, התרגש מאוד במהלך הביצוע המעולה, שזכה לתשואות אדירות מהקהל. בסופו, כאמור, פרצו הדמעות והוא הליט את את פניו בידו. לאחר הביצוע על הבמה אמר מרימי: "תודה רבה לקהל המדהים באולם שתמך ועודד אותי. לא יכולתי שלא להרגיש את האנרגיה המדהימה שלכם. תודה גם לכל מי שצפה בבית. אני שמח מאוד על הביצוע ועל זה שייצגתי את ישראל בכבוד".

   לפני הגמר שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו בטלפון עם מרימי לקראת הופעתו בגמר. נתניהו איחל למרימי בהצלחה ואמר: "מיליונים עכשיו צופים בך ותדע לך שעם שלם תומך בך. חשוב שתאמין בעצמך קובי. תעשה את הטוב ביותר שאתה יכול, זה מה שאתה מצפה מעצמך, וזה מה שאנחנו מצפים ממך. כולנו מחבקים אותך ומאמצים אותך. אני גם אצפה בך".

   שעות ספורות לפני הגמר כתב מרימי פוסט מרגש בעמוד האינסטגרם שלו. הוא פרסם תמונה חצויה, שבה הוא נראה כילד שמן ותמונה מהיום ופנה אל עצמו. "היי קובי, כאן קובי. אחרי שנים שניסית להסתיר את עצמך, היום בערב תעמוד על הבמה הגדולה בעולם ותשיר את הנשמה שלך החוצה. אם רק הייתי יכול, הייתי חוזר אחורה בזמן ונותן לך חיבוק ומבקש ממך לחייך יותר ולהאמין יותר. אבל כל דבר בזמן שלו. הערב זה הזמן. תהנה, תבכה, תצחק, תשכח מהכל ותשיר. ותאכל משהו. מדינה שלי, אני אוהב אותך".