פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   קובי מרימי פרסם תמונת ילדות: "אחרי שנים שניסית להסתתר, הערב תשיר את נשמתך"

   נציג ישראל לאירוויזיון קובי מרימי פרסם תמונת ילדות שלו כשהוא נער שמן, וכתב: "אם רק הייתי יכול, הייתי חוזר אחורה בזמן ונותן לך חיבוק ומבקש ממך לחייך יותר ולהאמין יותר. אבל כל דבר בזמן שלו. הערב זה הזמן. תהנה, תבכה, תצחק, תשכח מהכל ותשיר"

   שעות ספורות לפני הגמר הגדול שמתקיים במתחם האקספו בתל אביב, נציג ישראל לאירוויזיון קובי מרימי כתב (שבת) פוסט מרגש בעמוד האינסטגרם שלו. הוא פרסם תמונה חצויה, שבה הוא נראה כילד שמן ותמונה מהיום ופנה אל עצמו. "היי קובי, כאן קובי. אחרי שנים שניסית להסתיר את עצמך, היום בערב תעמוד על הבמה הגדולה בעולם ותשיר את הנשמה שלך החוצה. אם רק הייתי יכול, הייתי חוזר אחורה בזמן ונותן לך חיבוק ומבקש ממך לחייך יותר ולהאמין יותר. אבל כל דבר בזמן שלו. הערב זה הזמן. תהנה, תבכה, תצחק, תשכח מהכל ותשיר. ותאכל משהו. מדינה שלי, אני אוהב אותך".

   השיר של קובי מרימי בגמר יהיה במקום ה-14. בחזרות הגנרליות שהתקיימו לקראת הגמר הוא זכה לתשואות אדירות ולשאגות מצד הקהל. רבות נכתב ודובר על האם מדובר בשיר טוב או לא, סופרו בדיחות מרימי-מורידי-מרדימי רבות, ועד הרגע האחרון היו ששאלו ברשתות החברתיות אם אפשר להחליף שיר ברגע האחרון. סוכנויות ההימורים צופות אמנם למרימי מקום טוב בתחתית הטבלה, אך אי אפשר היה להישאר אדיש לחיבוק החם שהוא קיבל מהקהל המקומי. מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ אמר בריאיון לוואלה! תרבות כי הוא חושב שמדובר בשיר מצוין וכי הוא מעריך ש"מרימי יהיה הפתעת האירוויזיון".

   רגע לפני הגמר, בשעה 19:00, יתקיים משדר מיוחד בהנחיית יגאל רביד אולפן וואלה! NEWS והאקספו. ובשעה 22:00 זה יקרה, ההפקה הטובה ביותר שנעשתה בישראל תעבור בשידור חי בכאן 11 ומיליוני צופים ברחבי העולם יוכלו לצפות בישראל עושה את הבלתי יאמן. בנוסף, ליהיא גרינר וליאון שניידרובסקי ילוו את משדר הגמר בעמוד הפייסבוק של וואלה! תרבות.

   קובי מרימי אירוויזיון 2019 (צילום מסך)
   קובי וקובי