פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המשבר הגיע לסיומו: נחתם החוזה עם מדונה להופעה באירוויזיון

   לאחר שהיה אמור החוזה מטעמם של אנשי מדונה להגיע בשעה 8:00 ולא הגיע, איגוד השידור האירופי הודיע לאנשיה שלא יוכלו להיכנס לחזרה היום. בסופו של דבר החוזה עם כוכבת הפופ נחתם, ונמנע משבר ענק

   מדונה, דצמבר 2016 (GettyImages , Mike Coppola/Getty Images)
   סוף טוב הכול טוב

   אחרי אינסוף משברים שכמעט הובילו לפיצוץ הופעתה בגמר האירוויזיון, נחתם הבוקר (חמישי) חוזה בין איגוד השידור האירופי לבין מדונה, והיא צפויה להופיע בגמר שיתקיים במוצאי שבת וישודר בכאן 11. הבוקר אירע משבר נוסף, לאחר שאנשיה של מדונה לא שלחו את החוזה בבוקר ואיגוד השידור האירופי הודיע להם שלא יוכלו להיכנס לחזרה היום. בסופו של דבר נחתם כאמור החוזה והופעתה בגמר נסללה.

   "אם לא ייחתם חוזה עם מדונה - היא לא תוכל להופיע בגמר האירוויזיון" - אמר כבר ביום שני המפקח על האירוויזיון מטעם איגוד השידור האירופי, יון אולה סנד, במסיבת עיתונאים שקיים במתחם האקספו שבתל אביב בתשובה לשאלת וואלה! תרבות. "זה נכון שעדיין לא אישרנו את המופע של מדונה באירוויזיון. אם לא נחתום על חוזה עם מדונה, היא לא תוכל להופיע. לצערי, יש שמועות ואנשים מדברים בשמנו במשך חודשים ארוכים מבלי שהם קיבלו את הרשות לכך. זה מצב משונה מאוד. יש אמנית שרוצה להופיע בגמר, אנחנו רוצים לארח אותה, אבל בשביל זה צריך לחתום על חוזה".