פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מרימי זכה לתשואות, נטע הפגיזה: קבלו הצצה לחזרה הגנרלית של חצי הגמר

   מול קהל של עשרות עיתונאים התקיימה הערב החזרה הגנרלית הראשונה, לקראת חצי הגמר הראשון של האירוויזיון שיתקיים מחר בעשר בלילה. נטע ברזילי פתחה את הערב עם ביצוע ל"TOY", דנה אינטרנשיונל שרה את Just the way you are של ברונו מארס, וקובי מרימי ריגש. קבלו הצצה

   מרימי זכה לתשואות, נטע הפגיזה: קבלו הצצה לחזרה הגנרלית של חצי הגמר
   צילום וידאו: יניב דורנבוש

   זה הולך ומתקרב: מול קהל של עשרות עיתונאים התקיימה הערב החזרה הגנרלית הראשונה לקראת חצי הגמר הראשון של האירוויזיון שיתקיים מחר בעשר בלילה וישודר בערוץ כאן 11. אז מה היה לנו מלבד ביצועי המדינות שמשתתפות בחצי הגמר? נטע ברזילי פתחה את הערב עם ביצוע קצבי במיוחד ל"TOY" שאיתו זכתה באירוויזיון לפני שנה, ודנה אינטרנשיונל שרה לאחר ביצועי המדינות את Just the way you are של ברונו מארס. בנוסף למדינות שמתמודדות בחצי הגמר, הופיע גם בילאל חסאני הצרפתי שהולך ומתרומם בטבלאות ההימורים, וקובי מרימי שלנו שריגש את עשרות הצופים באולם היפהפה במתחם ה"אקספו" בתל אביב. מרימי זכה לתשואות רמות מהקהל הישראלי שנכח באולם. הלילה תתקיים חזרה נוספת מול השופטים ומול קהל שקנה כרטיסים.

   צפו למעלה בביצוע של מרימי מתוך החזרה הגנרלית

   נטע ברזילי חצי גמר ראשון אירוויזיון 2019 (עיבוד תמונה , ניר יהב)
   הפגיזה. נטע ברזילי

   במסיבת העיתונאים שקיים שלשום קובי מרימי, הוא נשאל אם הוא מאוכזב שלא יצא לו לנסוע לחו"ל אלא להישאר בישראל: "בשבילי סבבה לגמרי להיות בישראל ולא בעיר באירופה", השיב. "האירוויזיון הוא לא חופשה וכשאני עושה משהו חשוב כל כך אני מתרכז בלעשות את הכי טוב. יש לי הופעה אחת, שלוש דקות, ואעבוד קשה יותר כדי שאנשים יצביעו לשיר". עוד התייחס לכך שנתניהו שלח לו איחולי הצלחה: "אני יכול לנצח, אני יכול לסיים אחרון, אני יכול לסיים במקום ה-15, בשבילי זו לא תחרות, המשמעות של התחרות היא להיות ביחד ולחגוג מוזיקה. באירוויזיון אפשר רק לנצח, לא להפסיד. אין פה 40 מפסידים. כולנו מנצחים וחוגגים ביחד. אעשה הכל כדי לסיים הכי טוב".

   חזרה של קובי מרימי לקראת האירווזיון , מאי 2019 (ניב אהרונסון)
   ריגש. קובי מרימי