פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בתוך כשעה: נחטפו כל הכרטיסים לגמר האירוויזיון

   בתוך כשעה בלבד, נחטפו שארית הכרטיסים שנותרו לגמר האירוויזיון, קצת מעל אלף, בסבב המכירות השני. המכירה נפתחה בשעה 18:00, ומחירי הכרטיסים לגמר נעו בין 1700 שקל לאולם ל-2000 שקל לגרין רום. המכירה לחזרות לחצאי הגמר עדיין נמשכת

   בתוך כשעה: נחטפו כל הכרטיסים לגמר האירוויזיון
   באדיבות כאן 11

   הסתערות: בתוך שעה בלבד נחטפו שארית הכרטיסים שנותרו לגמר האירוויזיון, קצת מעל אלף, בסבב המכירות השני. המכירה נפתחה בשעה 18:00, ומחירי הכרטיסים לגמר נעו בין 1700 שקל לאולם ל-2000 שקל לגרין רום. המכירה לחזרות לחצאי הגמר עדיין נמשכת, ולגמר ניתן עדיין לרכוש כרטיס רק במסגרת כמה חבילות יקרות הכוללות כרטיסים לשני חצאי הגמר ולגמר. גמר האירוויזיון יתקיים באקספו תל אביב ב-18 במאי, וישודר בכאן 11.

   אתמול חשף התאגיד כי גם גל גדות תופיע בגמר האירוויזיון שיתקיים בתל אביב, אך לא פירט האם הופעתה תהיה על הבמה או תשודר בווידאו. בגמר התחרות צפויה להופיע מדונה ולבצע שני שירים - להיט מהעבר ושיר מאלבומה החדש. שלושה אמנים יזכו להופיע גם בחצי גמר וגם בגמר: נטע ברזילי, שתבצע בחצי הגמר הראשון גרסה חדשה של "TOY", ובגמר תפתח את האירוויזיון וגם תופיע עם שיר חדש; דנה אינטרנשיונל תופיע גם בחצי הגמר וגם בגמר; ואמן החושים ליאור סושרד גם יופיע בחצי הגמר ובגמר.

   הקמות האירוויזיון באקספו תל אביב (לשעבר מרכז הירידים) (ראובן קסטרו)
   הקמת במת האירוויזיון באקספו תל אביב

   עוד יופיע בגמר עידן רייכל בשיר עם 26 המתמודדים שיגיעו לגמר; זוכים ופיינליסטים של האירוויזיון משנים קודמות, כשכל אחד מהם יבצע שיר שביצע במקור זמר אחר, וכולם ביחד יבצעו את "הללויה" עם גלי עטרי. הזמר יזהר כהן יסגור את הניקוד של השופטים. בחצי הגמר השני יופיעו להקת שלווה וקותימן. את האירוויזיון כזכור ינחו ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב.

   על אף שאירוע ענק כמו האירוויזיון עושה יחסי ציבור מדהימים לישראל ותורם מאוד לתיירות הוא אינו נתמך על ידי המדינה, מלבד סכום קטן שנתנה לאבטחה. אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד, מתח על כך ביקורת אתמול בשיחה עם וואלה! תרבות: "אין לי שום הסבר הגיוני ורציונלי לדבר הזה. זה גם מאוד חריג מבחינת תקדימים, כי על פי המידע שנמסר לנו מאיגוד השידור האירופי זה מעולם לא קרה באף מדינה. כתוצאה מכך, התאגיד נאלץ לממן ב-110 מיליון שקלים את האירוע. המשמעות היא שבעשר השנים הבאות תעשיית התוכן והטלוויזיה בישראל תפגענה ביותר מ-10 מיליון שקלים בשנה".