פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נטע ברזילי נגד המבקרים: "תפסיקו עם גל הרוע כלפי קובי, עדיף לפרגן"

   נטע ברזילי, זוכת אירוויזיון 2018, יוצאת נגד גל הביקורות השליליות נגד השיר "HOME" בביצוע קובי מרימי, שנבחר לייצג את ישראל באירוויזיון, אותו היא מכנה "גל רוע לא נורמלי" וקוראת לקהל הישראלי לתמוך במרימי: "בלי תמיכה של כולם בישראל, לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי"

   נטע ברזילי נגד המבקרים: "תפסיקו עם גל הרוע כלפי קובי, עדיף לפרגן"
   קובי מרימי - Home (.)

   מרימה למרימי: נטע ברזילי, זוכת אירוויזיון 2018, יוצאת נגד גל הביקורות השליליות נגד השיר "HOME" בביצוע קובי מרימי, שנבחר לייצג את ישראל באירוויזיון, אותו היא מכנה "גל רוע לא נורמלי" וקוראת לקהל הישראלי לתמוך במרימי.

   כך כתבה ברזילי בפוסט בפייסבוק: "בשבוע האחרון אני שמה לב לגל רוע לא נורמלי סביב השיר של קובי מרימי. אני זוכרת שכש'טוי' יצא, היה גל רוע דומה שהתחלף מהר מאוד בתמיכה. אני כאן להגיד לכם, שבלי התמיכה והגב של כולם פה בישראל, הימורים או לא, לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי. השיר שנבחר עבור קובי, יקיר נפשי, נתפר בדיוק למידותיו, תאהבו או לא - זה השיר (דרך אגב, אלני פוריירה הקפריסאית המדהימה שהגיעה למקום השני, הייתה במקומות האחרונים בטבלת ההימורים במשך חודשיים)".

   "תמיכה בנציג שלנו, ובעיקר בקובי, שהוא זמר מופלא ו-וירוטואוז ענק עם נפש עדינה ומתוקה, תעשה פלאים להופעה שלו על הבמה, ותעשה פלאים לנו פה בישראל שוב להתאחד. זה פסטיבל מוזיקה ובאנו לחגוג את המגוון. תאהבו, תתמכו, תפרגנו - זה לא עולה שקל וזה מרגיש פאקינג טוב", הוסיפה ברזילי וחתמה במילים: "Kobi your my someone! I love you!".

   על רקע גל הביקורות השליליות בישראל, מול ביקורות חיוביות רבות בעולם על השיר של מרימי, אמר אוהד שרגאי, שיצר את השיר עם ענבר ויצמן, בריאיון לוואלה! תרבות: "אנשים צריכים להרגע עם עניין הדאבל שהאכילו אותם פה עונה שלמה של הכוכב הבא. לא זוכים בפיס כל שנה. ומי בכלל דבר על זכיה באירוויזיון לפני כמה שנים? בתחרות הצבעונית והנהדרת הזו לא מדובר רק בזכיה. מדובר בלייצג את המדינה בצורה ראויה ומכבדת. מישהו פה היה יורה כל כך הרבה אש אם נבחרת ישראל הייתה מגיעה למונדיאל ומודחת בשלב הבתים?".