פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אחרי ההקפאה: התחדשה מכירת הכרטיסים לאירוויזיון

   הגל השני של מכירת הכרטיסים לאירוויזיון נפתח (חמישי, 18:00) באתר לאן. מכאן נמסר כי נשארו אלפי כרטיסים לחצאי גמר ב-14 וב-16 במאי, ולכל החזרות הגנרליות. בסבב זה ימכרו כרטיסים לגמר שיתקיים ב-18 במאי רק לגרין רום

   אירוויזיון 2019 תמונה רשמית מנחים אסי עזר ארז טל בר רפאלי לוסי איוב (יח"צ , אייל נבו)
   ארבעת מנחי האירוויזיון, לוסי איוב, ארז טל, בר רפאלי ואסי עזר (צילום: אייל נבו)

   גל נוסף של מכירת הכרטיסים לאירוויזיון נפתח הערב (חמישי, בשעה 18:00) באתר לאן. מכאן נמסר כי נשארו אלפי כרטיסים לחצאי גמר ב-14 וב-16 במאי, ולכל החזרות הגנרליות. בסבב זה ימכרו כרטיסים לגמר שיתקיים ב-18 במאי רק לגרין רום. 220 הכרטיסים לגמר שהוחזרו ל"לאן" יימכרו בגל המכירה הבא בחודש אפריל.

   בסוף החודש הקודם התקיים הגל הראשון של מכירות הכרטיסים, שלווה בסערה. בתאגיד גילו כי מאות כרטיסים נשמרו למקורבים, שקיבלו את המקומות הטובים ביותר. בתאגיד מסרו לתקשורת כי היחידים שרשאים לשמור זוג כרטיסים הם ארבעת מנחי התחרות, לוסי איוב, בר רפאלי, ארז טל ואסי עזר.
   בתחילת החודש, משטרת תל אביב פתחה בחקירה בחשד כי אלמוני רכש כמות גדולה של כרטיסים להופעות הארוויזיון, ונציגי חברת הכרטיסים "לאן" הגישו למשטרת תל אביב תלונה על חשד לספסרות של כרטיסי מופעי התחרות, והמשטרה פתחה בחקירה.

   מנכ"ל תאגיד כאן, אלדד קובלנץ, דרש ממשרד הכרטיסים "לאן" לבטל מעל ל-200 כרטיסים לאירועי האירוויזיון שנשמרו לבכירים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, בניגוד לתקנות התאגיד, שעל פי ההערכות השווי שלהם הוא מאות אלפי שקלים.

   בעקבות הסערה, מסר בתחילת החודש אבי מסינג, מנכ"ל חברת הכרטיסים "לאן", בתגובה: "לבקשת התאגיד, נשמרו עבור אורחים שלהם מספר כרטיסים. מכירת הכרטיסים התבצעה בדיוק לפי הנחיות התאגיד ובנוכחות נציגי התאגיד. לאן לא ביצעו שום דבר על דעת עצמם אלא רק סיפקו שירותים טכניים למכירת כרטיסים".

   כרטיסים ניתן לרכוש כאן