פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נחשף השיר "Home" של קובי מרימי שייצג את ישראל באירוויזיון: צפו בקליפ

   השיר "Home" בביצוע קובי מרימי, שייצג את ישראל באירוויזיון בתל אביב, נחשף במהלך טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2018 של האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה. שעות לפני כן הוא דלף. הבלדה נוצרה על ידי ענבר ויצמן ואוהד שרגאי. צפו בקליפ

   נחשף השיר "Home" של קובי מרימי שייצג את ישראל באירוויזיון: צפו בקליפ
   קובי מרימי - Home (.)

   השיר "Home" בביצוע קובי מרימי, שייצג את ישראל באירוויזיון בתל אביב, נחשף הערב (ראשון) במלואו במהלך טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2018 של האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה. הבלדה נוצרה על ידי ענבר ויצמן ואוהד שרגאי, שגם מלווים את השיר בקולות ביחד עם תהל שוהם. השיר עובד והופק מוזיקלית על ידי עמוס בן דוד. הקליפ שלו, ששוחרר הערב, בוים על ידי גיא שגיא ונערך על ידי דפי פרבמן. השיר דלף שעות ספורות לפני שנחשף בטקס.

   ביום חמישי נחשפו עשרים שניות מהשיר, וברשתות היה מי שמצא דמיון מסויים לקטע מהשיר "מילים פשוטות לאיש חושב" של נצ'י נצ'. השיר נבחר מתוך כמאתיים שירים שהוגשו לועדה, ובהם שירים שיצרו קרן פלס ושירי מימון, שהיו שתיים משופטות "הכוכב הבא לאירוויזיון" בה נבחר מרימי לייצג אותנו בתחרות. ועדת בחירת השיר כללה ששה חברים וחברות, בראשה עמד אביעד רוזנבוים, העורך המוזיקלי הראשי בכאן, ואליו הצטרפו נעמה הדסי, מיכל אסולין ויובל גנור מכאן, ועמם יואב צפיר וטמירה ירדני מטדי הפקות.

   מה חשבתם על השיר? ספרו לנו בתגובות.

   הקליפ לשיר HOME: