פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הצצה לשיר "Home" של קובי מרימי שייצג את ישראל באירוויזיון

   עשרים שניות מהשיר "Home" שיבצע קובי מרימי באירוויזיון בתל אביב נחשפו על ידי תאגיד כאן. הבלדה נוצרה על ידי ענבר ויצמן ואוהד שרגאי. השיר המלא ייחשף ביום ראשון במהלך טקס פרסי הטלוויזיה. צפו

   עשרים שניות מהשיר "Home" שיבצע קובי מרימי באירוויזיון בתל אביב ומהקליפ שנוצר עבורו, נחשפו על ידי תאגיד כאן. הבלדה נוצרה על ידי ענבר ויצמן ואוהד שרגאי. בקטע נשמע מעין מעוואל על רקע נגינת פסנתר, והנימה נוגה ושקטה. הקליפ מצולם בשחור לבן. ברשתות היה מי שמצא דימיון מסויים לקטע מהשיר "מילים פשוטות לאיש חושב" של נצ'י נצ'. השיר המלא ייחשף ביום ראשון הקרוב (10 במרץ) במהלך טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2018 של האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה, שישודר בכאן 11.

   לוועדה לבחירת השיר הוגשו כמאתיים שירים, 30% יותר משנים קודמות, ובין הכותבים היו גם שמות מוכרים כמו קרן פלס ושירי מימון, אבל בנוסף להם גם שלל יוצרים לא מוכרים. מקרב שירים אלה יצרה הוועדה רשימה מצומצמת יותר, שאותם הקליט מרימי כסקיצה, ומתוכן נבחר לפני כשבועיים השיר הזוכה.

   קובי מרימי (צילום מסך)
   ביום ראשון ייחשף השיר המלא. קובי מרימי

   ועדת בחירת השיר כללה ששה חברים וחברות, בראשה עמד אביעד רוזנבוים, העורך המוזיקלי הראשי בכאן, ואליו הצטרפו נעמה הדסי, מיכל אסולין ויובל גנור מכאן, ועמם יואב צפיר וטמירה ירדני מטדי הפקות. שרגאי הוא בוגר בית הספר למוזיקה רימון, שהשתתף בעונה השמינית של "כוכב נולד" ומאז בלט בעיקר במסגרת ההרכב עילי בוטנר וילדי החוץ.

   האזינו לקטע מהשיר (מעל), וספרו לנו בתגובות מה דעתכם עליו.