פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "המונים יצביעו באירוויזיון לקובי מרימי רק על הצניעות שלו"

   קובי מרימי גאה בעצמו על הניצחון הגדול ב"כוכב הבא", אמדורסקי חושש ממאיה בוסקילה, לבן-אל נמאס מהחפירות בשולחן השופטים, מאיה בוסקילה מבינה שהחלום שלה היה כנראה שישמעו "את הזמרת שנשכחה" ואסי מדבר על הסולחה עם בר רפאלי. קפצנו לגמר "הכוכב הבא" - וזה מה שקרה שם

   "המונים יצביעו באירוויזיון לקובי מרימי רק על הצניעות שלו"
   צילום: אבי כהן, עריכה: רן צימט

   "אני שמח בשבילי, בשביל המשפחה שלי, בשביל כל מי שתמך בי. אני גאה בעצמי, ואני לא אומר את זה בדרך כלל על עצמי" - כך אמר לוואלה! תרבות קובי מרימי אשר ניצח אתמול בגמר "הכוכב הבא" (קשת 12) ונבחר לייצג את ישראל באירוויזיון 2019. "אני רוצה להתעורר בשעת צהריים, למרות שאני יודע שזה לא יקרה, ובא לי לאכול משהו טעים", הוסיף.

   מה אתה חושב על ההשוואה שלך לפרדי מרקורי?

   "שזה מגניב כי הוא זמר מדהים ונראה טוב, אבל אני לא מתיימר להיות פרדי".

   הראל סקעת, אחד מצוות השופטים בתכנית, אמר למרימי: "אני גאה בך ואני מוריד את הכובע. קובי שהגיע לתחרות זה לא הקובי שניצח בתחרות. שמת את חוסר הביטחון והפכת את כל הדבר הזה שנקרא 'קובי מרימי' לדבר מוצלח ברמות. נשארה לך הצניעות ועל זה אנשים יצביעו לך בהמוניהם". עוד הוסיף ואמר: "חשבתי ששפיטה צריכה לזכות אבל כשקובי התחיל לשיר לא היה לי ספק שמגיע לו לנצח". השופט אסף אמדורסקי הוסיף: "מרימי הוא זמר מיומן ומשופשף שיודע לעשות את זה. יש לו אוזן מוזיקלית מצוינת והוא גם עקשן, הוא יודע להוציא את מה שהוא רוצה. עכשיו הכול תלוי בשיר שייבחר".

   קובי מרימי הכוכב הבא (אבי כהן)
   פרדי? אני? קובי מרימי

   בתשובה לשאלה אם הוא מתרגש לקראת הנחיית האירוויזיון אמר אסי עזר כי הוא מתרגש מאד. רותם סלע הסבירה מדוע היא לא הייתה כלל מעוניינת בג'וב: "אם להיות כנה, אז יש לי כל כך הרבה פרויקטים וגם משפחה וילדים, ויש סדר עדיפויות שאתה צריך להיות נאמן גם לעצמך". אסי עזר: "וגם הנחיה זה לא הטופ שלך".

   מה אתה חושב על הרעיון לעשות סולחה בינך לבין בר?

   "לא צריך סולחה כי די דיברנו בקבוצת ווטסאפ של האירוויזיון. מה זאת אומרת סולחה? שנשב בחדר ונעשה סולחה?".

   בר אמרה בריאיון שזה בעיקר מהצד שלך, ושלה אין שום בעיה איתך.

   "אנחנו לא בריב כבר. עברנו גישור בקבוצת ווטסאפ".

   קובי מרימי הכוכב הבא סטטיק ובן אל תבורי (אבי כהן)
   עף עליו. סטטיק ובן אל

   מאיה בוסקילה אמרה שעברו עליה חודשיים חלומיים בתוכנית: "חלומות שנורא רצית להגשים בחודשיים מקבלים פרופורציה אחרת. החלום הגדול שלי היה כנראה שיכירו אותי, שישמעו אותי, שהזמרת שקצת שכחו - שאנשים יקנו כרטיסים להופעות שלה".

   בתשובה לשאלה האם העולם לא היה רואה בשפיטה דמות גזענית כלפי הציבור הערבי, ענתה שפיטה: "תשחררו את הגזענות יא חיים בסרט, יא תקועים בעבר, יא קורבנות, חלאס, אתם ישראלים, אהבלים".

   קובי מרימי הכוכב הבא אסי עזר רותם סלע (אבי כהן)
   הכל טוב עם בר. אסי עזר ורותם סלע
   קובי מרימי הכוכב הבא שפיטה (אבי כהן)
   יא קורבנות. שפיטה