פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   זה רשמי: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב ינחו את האירוויזיון

   מי שינחו את האירוויזיון בישראל שייערך בחודש מאי הקרוב בתל אביב הם ארז טל ובר רפאלי - כך הודיעו היום איגוד השידור האירופי ותאגיד השידור הציבורי כאן. לצד טל ורפאלי יצטרפו גם אסי עזר ולוסי איוב שינחו את האירוע מתוך הגרין רום

   זה רשמי: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב ינחו את האירוויזיון
   מערכת וואלה! NEWS

   עכשיו זה רשמי: מי שינחו את האירוויזיון בישראל שייערך בחודש מאי הקרוב בתל אביב הם ארז טל ובר רפאלי - כך הודיעו היום איגוד השידור האירופי ותאגיד השידור הציבורי כאן. לצד טל ורפאלי יצטרפו גם אסי עזר ולוסי איוב שינחו את האירוע מתוך הגרין רום לצד משלחות הזמרים מהמדינות השונות.

   ארז טל הוא חובב אירוויזיונים ידוע ובין השאר ליווה בקולו את גמר האירוויזיון שנערך בליסבון, שבו זכתה נטע ברזילי. בין השאר הוא הנחה את "האח הגדול", "אביב או אייל" ותכניות רבות אחרות. בר רפאלי הנחתה את "אקס פקטור" והבחירה בה עלול להצית מחדש את הדיון האם ראויה הבחירה במי שצפויה לעמוד בפני כתב אישום בשל חשד להעלמות מס. לוסי איוב היא נציגת תאגיד השידור ובין השאר ייצגה את ישראל בשלבי הניקוד באירוויזיון הקודם בליסבון. אסי עזר הביע לא פעם את רצונו להגיש את האירוויזיון, ובין השאר הנחה תכניות רבות ובראשן "הכוכב הבא", "האח הגדול" ו"נינג'ה ישראל".

   ההודעה של התאגיד על זהות המנחים

   אחת הנשים הראשונות שתאגיד השידור כאן פנה אליהן בתחילה בבקשה שינחו את אירוויזיון 2019 הייתה השחקנית הישראלית שמככבת בהוליווד גל גדות. סוכנות ADD, המייצגת את גל גדות, מסרה אז שהכוכבת לא תנחה את התחרות: "גל הייתה שמחה להנחות את האירוויזיון ולקחת בו חלק - אך לצערנו אילוצי לוח זמנים ומחויבויות קודמות לא מאפשרים זאת". בנוסף לגדות נבחנו שמות רבים לתפקיד המנחים, ביניהם ליאור סושרד, גאולה אבן וגיא זו-ארץ. בסופו של דבר נבחרו כאמור טל, רפאלי, עזר ואיוב.

   וואלה! תרבות פרסמה לפני מספר שבועות כי המפיק והמעבד המוזיקלי של האירוויזיון בתל אביב יהיה המוזיקאי טל פורר. פורר יעבד וילחין את כל הקטעים האמנותיים באירוע, ואת המוזיקה ל"גלויות", קטעי הווידאו הקצרים המוצגים בין שיר לשיר. פורר יעבוד בצמוד לעורך והבמאי הראשי של האירוויזיון, יובל כהן. חצאי הגמר יתקיימו ב-14 וב-16 במאי והגמר ב-18 במאי, והכל ישודר בכאן 11.

   בר רפאלי ארז טל מפוצלת (עיבוד תמונה)
   טל ורפאלי. המנחים המרכזיים
   היום בעוד שנה, אסי עזר (צילום מסך)
   ינחה מהגרין רום עם לוסי איוב. אסי עזר