פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרסום ראשון: כך ייראה הלוגו הרשמי של אירוויזיון 2019

   הלוגו של אירוויזיון 2019 שיתקיים בישראל וישודר בכאן 11, אשר נחשף בוואלה! תרבות רגע לפני שיפורסם על ידי איגוד השידור האירופי, נושא את סיסמת התחרות השנה, "Dare To Dream" (העזו לחלום) ונוצר מאיחוד שלושה משולשים. ומתי תיפתח מכירת הכרטיסים?

   פרסום ראשון: כך ייראה הלוגו הרשמי של אירוויזיון 2019
   באדיבות יח"צ כאן

   פרסום ראשון: כך יראה הלוגו הרשמי של אירוויזיון 2019 שיתקיים בישראל, אותו אנחנו חושפים בוואלה! תרבות לפני שיפורסם רשמית היום על ידי איגוד השידור האירופי. הלוגו נושא את סיסמת התחרות השנה, "Dare To Dream" (העזו לחלום), שנחשפה כבר באוקטובר, וביחד עם לוגו הלב הגנרי המסורתי הם מרכיבים את מיתוג התחרות השנה. גמר התחרות יתקיים ב-18 במאי וישודר בכאן 11 ובדיגיטל. התחרות תתקיים באקספו תל אביב (מרכז הירידים), כפי שפורסם לראשונה בוואלה! תרבות, ומכירת הכרטיסים תחל בסוף החודש באמצעות משרד הכרטיסים לאן.

   הלוגו מורכב מסמל קינטי מוזהב, שנוצר מאיחוד של שלושה משולשים, המשתקפים אחד על השני וזוהרים יחד כגוף אחד, במטרה להבליט את האיחוד וההרמוניה, החיוניים יחד כדי להגשים חלומות. החיבור יוצר צורה המדמה כוכב. הסלוגן מבקש לבטא גיוון, אחדות והכללה, שהם בין הערכים המוצהרים של התחרות. את הלוגו וסלוגן יצרו שתי סוכנויות מיתוג ישראליות - Awesome Tel Aviv ו-ST/AF.

   עוד פרסומים ראשונים על האירוויזיון בוואלה! תרבות:
   "התנאי של קשת: ארז טל ינחה את האירוויזיון בתמורה לעונה נוספת לכוכב הבא"
   פרסום ראשון: טל פורר יהיה המפיק והמעבד המוזיקלי של האירוויזיון
   דווקא הישראלית בחוץ: גרמני נבחר לעצב את במת האירוויזיון
   תל אביב היא העיר המובילה במירוץ לאירוח האירוויזיון
   היכל מנורה ירד מהפרק: האולם שבו תציע תל אביב לארח את האירוויזיון

   לוגו וסלוגן אירוויזיון 2019 ( , יח"צ)
   סמל קינטי מוזהב. לוגו וסלוגן אירוויזיון 2019

   הסיסמה "Dare To Dream" נחשפה בסוף אוקטובר באירוע בתל אביב בו נכחו ראש הממשלה בנימין נתניהו, בכירי איגוד השידור האירופי, יו"ר תאגיד השידור הישראלי גיל עומר ומנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ. "אנחנו כאן כבר יודעים שחלומות מתגשמים", אמר אז קובלנץ, "אנחנו מעיזים לחלום על אירוויזיון סוחף ונגיש בכל הפלטפורמות שלנו למיליונים בישראל ובעולם. האירוויזיון, יותר משהוא חשוב לתאגיד, הוא חשוב לישראל ולתדמיתה. מצפים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים".

   לצד הלוגו הכללי של האירוויזיון, שבו משתנה מדי שנה רק דגל המדינה בתוך סימן הלב, בכל שנה מלווים את התחרות גם סלוגנים. הם מוכרזים על ידי גוף השידור המארח ואיגוד השידור האירופי, מלווים בעיצוב חזותי, ולא פעם היתה לה משמעות גם במישור הפוליטי. "באירוויזיון שהתקיים בשנת 2004 בתורכיה הסלוגן היה `Under The Same Sky` - תחת אותם השמיים. זה היה בזמן שהמדינה היתה מועמדת להצטרפות לאיחוד האירופי, והיא רצתה להזכיר לאירופה שמקומם באיחוד תחת אותם השמיים", אמר לוואלה! תרבות אלון אמיר, מחבר הספר "שלוש דקות של נצח" ומרצה על פוליטיקה באירוויזיון. "בתחרות שהתקיימה ב-2011 בגרמניה הסלוגן היה `Feel Your Heart Beat` - הרגש את פעימות לבך, כדי להזכיר לאירופה שגרמניה היא המרכז והלב של היבשת. אלה מסרים סמויים, אבל יש בהם כוונות פוליטיות, כמו הרבה דברים בתחרות הזאת".

   נטע ברזילי, אירוויזיון 2018 (AP)
   שנה שנייה ברצף? נטע ברזילי זוכה באירוויזיון