פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "התנאי של קשת: ארז טל ינחה את האירוויזיון בתמורה לעונה נוספת לכוכב הבא"

   פרסום ראשון: קשת 12 טרם אישרה לתאגיד כאן לשבץ את ארז טל כמנחה האירוויזיון, ומתנה זאת בין השאר בהסכמת התאגיד לעונה נוספת בה "הכוכב הבא" תבחר את נציג ישראל לאירוויזיון - כך נודע לוואלה! תרבות. התאגיד מסרב לדרישה. קשת 12: "לא היה ולא נברא"

   "התנאי של קשת: ארז טל ינחה את האירוויזיון בתמורה לעונה נוספת לכוכב הבא"
   AP

   פרסום ראשון: קשת 12 עדיין לא אישרה לתאגיד כאן לשבץ את ארז טל כאחד ממנחי האירוויזיון, כפי שמעוניין התאגיד, ומתנה זאת בין השאר בהסכמה של התאגיד לעונה נוספת שבה "הכוכב הבא" תבחר את נציג ישראל לאירוויזיון - כך אמרו (חמישי) לוואלה! תרבות גורמים יודעי דבר בתאגיד ובקשת. לדבריהם, התאגיד אינו מסכים להתניות אלה.

   גורם בקשת אמר לוואלה! תרבות: "קשת עוד לא אישרה שארז ינחה את האירוויזיון. יש לה כל מיני דרישות מהתאגיד בתמורה. התאגיד 'סחט' את קשת עד שהסכים לתת לה שוב לבחור את הנציג לאירוויזיון, אז עכשיו תור קשת לנסות 'לסחוט' קצת חזרה. התאגיד הוציא מקשת מימון לתוכניות שישודרו אצלו, אז קשת רוצה להתקזז תמורת זה שהיא תאפשר לארז להגיש את האירוויזיון".

   ארז טל ( , רפי דלויה, איציק בירן)
   ינחה בסופו של דבר? ארז טל

   "לקשת יש אכן רשימה של דרישות מהתאגיד", אישר את הטענה גורם בתאגיד בשיחה עם וואלה! תרבות, "אבל התאגיד הוא גוף ציבורי ולא יכול להיענות לדרישות של גוף פרטי סתם כי בא להם. יש לתאגיד כללים מאוד מאוד סדורים. ברור לגמרי שהתאגיד לא ייענה לאף דרישה בשביל שקשת יאשרו משהו למישהו. קשת יכולים לבקש מה שהם רוצים, אבל הם לא יכולים לתלות את הדרישות שלהם באישור ההנחיה של ארז. קשת דרשה שגם בשנה הבאה הנציג לאירוויזיון ייבחר דרך 'הכוכב הבא', אבל התאגיד לא יכול לתת את זה, כי יצא מכרז לשנה אחת בלבד. התאגיד לא צפוי להיענות לדרישה הזאת". עוד ציין הגורם כי בתאגיד רוצים כי בחירת הנציג לאירוויזיון הבא של שנת 2020 יהיה דרך השידור הציבורי, כפי שהיה בעבר, בין אם באמצעות החזרת "קדם-אירוויזיון" או בפורמט אחר.

   מכאן נמסר בתגובה: "תהליך בחירת המנחים עדיין לא הושלם, רק בסופו נכריז רשמית מי המנחים של אירוויזיון 2019".

   מקשת 12 נמסר בתגובה: "לא היה ולא נברא. הפרטים המובאים בידיעה הם אוסף שקרים".