פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרסום ראשון: טל פורר יהיה המפיק והמעבד המוזיקלי של האירוויזיון

   המפיק והמעבד המוזיקלי של האירוויזיון בתל אביב יהיה המוזיקאי טל פורר, כך נודע לוואלה! תרבות. פורר יעבד וילחין את כל הקטעים האומנותיים ואת ה"גלויות" (קטעי הוידאו בין השירים). בנוסף, הבמאית קרן חכמה והארט דיירקטור שמואל בן שלום מונו כאחראים על נראות הגלויות

   טל פורר ( , רועי ברקוביץ')
   טל פורר

   המפיק והמעבד המוזיקלי של האירוויזיון בתל אביב יהיה המוזיקאי טל פורר, כך נודע לוואלה! תרבות. פורר יעבד וילחין את כל הקטעים האמנותיים באירוע, ואת המוזיקה ל"גלויות", קטעי הווידאו הקצרים המוצגים בין שיר לשיר. פורר יעבוד בצמוד לעורך והבמאי הראשי של האירוויזיון, יובל כהן. חצאי הגמר יתקיימו ב-14 וב-16 במאי והגמר ב-18 במאי, והכל ישודר בכאן 11.

   המפיק, המעבד, המלחין והפסנתרן טל פורר בן ה-40 הוא אחד המוזיקאים הפעילים והבולטים יותר בארץ. בין השאר הוא משמש כמפיק מוזיקלי של "דה וויס" מאז עונתה הראשונה, מפיק מוזיקלי את הפסטיגל במשך 12 שנה; מלווה כפסנתרן קבוע של שלמה ארצי במשך 13 שנה וגם הפיק את אלבומו האחרון, "קצפת"; הפיק שלושה אלבומים לשלומי שבת וחתום בין היתר על להיטו "יש לך", שזכה בתואר שיר השנה במצעד הפזמונים העברי השנתי של גלגלצ לשנת תשע"ב; הפיק את מופעיהם של סטטיק ובן אל, הראל סקעת ושרית חדד; וכן הפיק ועיבד את השיר "סטטוס מאוהב" של אייל גולן שהיה השיר המושמע ביותר ברדיו ב-2013 לפי אקו"ם.

   בתוך כך, לוואלה! תרבות נודע על שני מינויים נוספים בהפקת האירוויזיון של יוצרים מוערכים: הבמאית קרן חכמה (שביימה את הקליפ לשיר "Toy" של נטע ברזילי, שתרם רבות להצלחתו וזכה לכ-100 מיליון צפיות ביוטיוב) והארט דיירקטור שמואל בן שלום. השניים יהיו אחראיים מטעם מטה האירוויזיון על נראות ה"גלויות", שעל הקונספט שלהם שוקדת הפקת התחרות בימים אלה. מדובר ב-42 קטעי המעבר המושקעים בין השירים, אותם תפיק חברת הפקה שאמורה להיבחר בימים הקרובים בתהליך מכרזי. 42 נציגי המדינות יגיעו לישראל במהלך אפריל לצילומי הגלויות, ובשל קוצר הזמן יבוימו במקביל על ידי מספר במאים. כדי שכל הבמאים ידברו באותה שפה, מינה מטה האירוויזיון את חכמה ובן שלום כאחראים על נראות הגלויות.